S-13R1A26-A4T2U3
零件编号:
S-13R1A26-A4T2U3
描述:
IC REG LINEAR 2.6V 150MA HSNT4-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.6V
9 µA
包装/箱
4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
供应商设备包
HSNT-4-B
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.28V @ 100mA