S-13R1A21-I4T1U3
零件编号:
S-13R1A21-I4T1U3
描述:
IC REG LINEAR 2.1V 150MA SNT4A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
4-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
70dB (1kHz)
供应商设备包
SNT-4A
Voltage Dropout (Max)
0.28V @ 100mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.1V