S-13D1B1833-A6T2U3
零件编号:
S-13D1B1833-A6T2U3
描述:
IC REG LIN 1.8/3.3V HSNT6-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Control Features
Enable
调节器数量
2
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.8V, 3.3V
Protection Features
Overcurrent, Thermal Shutdown
电流 - 静态 (Iq)
58 µA
Current - Supply (Max)
116 µA
供应商设备包
HSNT-6-B
PSRR
75dB (1kHz), 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.19V @ 100mA, 0.13V @ 100mA