S-13A1D18-A6T1U3
零件编号:
S-13A1D18-A6T1U3
描述:
IC REG LINEAR 1.8V 1A HSNT-6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
电流 - 输出
1A
电压 - 输入(最大)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.8V
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.15V @ 300mA