S-13A1C11-E6T1U3
零件编号:
S-13A1C11-E6T1U3
描述:
IC REG LINEAR 1.1V 1A 6HSOP
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
1A
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.1V
包装/箱
6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
Protection Features
Inrush Current Limit, Over Current, Thermal Shutdown
供应商设备包
6-HSOP
Voltage Dropout (Max)
0.48V @ 300mA