S-13A1A22-E6T1U3
零件编号:
S-13A1A22-E6T1U3
描述:
IC REG LINEAR 2.2V 1A 6HSOP
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
1A
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.2V
Current - Supply (Max)
90 µA
包装/箱
6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
Voltage Dropout (Max)
0.15V @ 300mA