S-1335E13-A4T2U3
零件编号:
S-1335E13-A4T2U3
描述:
IC REG LINEAR 1.3V 150MA HSNT4-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
Protection Features
Overcurrent, Soft-Start
包装/箱
4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.3V
Voltage Dropout (Max)
0.187V @ 100mA