S-1333D34-M5T1U3
零件编号:
S-1333D34-M5T1U3
描述:
IC REG LINEAR 3.4V 300MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.4V
Voltage - Output (Max)
5.5V
Voltage Dropout (Max)
0.27V @ 100mA