S-1333D16-A4T1U3
零件编号:
S-1333D16-A4T1U3
描述:
IC REG LINEAR 1.6V 300MA HSNT4-A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
75dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.6V
Voltage - Output (Max)
5.5V
供应商设备包
HSNT-4-A
Current - Supply (Max)
38 µA
Voltage Dropout (Max)
0.47V @ 100mA