S-1333D14-A4T2U3
零件编号:
S-1333D14-A4T2U3
描述:
IC REG LINEAR 1.4V 300MA HSNT4-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
供应商设备包
HSNT-4-B
PSRR
75dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.4V
Voltage - Output (Max)
5.5V
Voltage Dropout (Max)
0.51V @ 100mA