S-1333C23-A4T2U3
零件编号:
S-1333C23-A4T2U3
描述:
IC REG LINEAR 2.3V 300MA HSNT4-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Control Features
Enable
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
供应商设备包
HSNT-4-B
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.3V
Protection Features
Overcurrent, Thermal Shutdown
Voltage - Output (Max)
5.5V
Voltage Dropout (Max)
0.36V @ 100mA