S-1333B12-A4T2U3
零件编号:
S-1333B12-A4T2U3
描述:
IC REG LINEAR 1.2V 275MA HSNT4-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电压 - 输入(最大)
5.5V
供应商设备包
HSNT-4-B
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.2V
PSRR
75dB (1kHz)
Protection Features
Overcurrent, Thermal Shutdown
Voltage - Output (Max)
5.5V
Current - Supply (Max)
38 µA
Voltage Dropout (Max)
0.64V @ 100mA
电流 - 输出
275mA