S-1323B55PF-N9OTFU
零件编号:
S-1323B55PF-N9OTFU
描述:
IC REG LINEAR 5.5V 150MA SNT4A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
4-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
PSRR
70dB (1kHz)
供应商设备包
SNT-4A
Voltage - Output (Min/Fixed)
5.5V
Voltage Dropout (Max)
0.65V @ 150mA