S-1323B41NB-N9ATFU
零件编号:
S-1323B41NB-N9ATFU
描述:
IC REG LINEAR 4.1V 150MA SC82AB
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
包装/箱
SC-82A, SOT-343
电压 - 输入(最大)
6.5V
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
4.1V
Voltage Dropout (Max)
0.65V @ 150mA