S-1315C29-A6T2U3
零件编号:
S-1315C29-A6T2U3
描述:
IC REG LINEAR 2.9V 200MA HSNT6-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
200mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
55dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.9V
供应商设备包
HSNT-6-B
Voltage Dropout (Max)
0.28V @ 200mA