S-1315C23-M5T1U3
零件编号:
S-1315C23-M5T1U3
描述:
IC REG LINEAR 2.3V 200MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
SC-74A, SOT-753
供应商设备包
SOT-23-5
电流 - 输出
200mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Control Features
Enable
Protection Features
Over Current
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
PSRR
60dB (1kHz)
Current - Supply (Max)
13 µA
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.3V
Voltage Dropout (Max)
0.344V @ 200mA