S-1315A18-A6T2U3
零件编号:
S-1315A18-A6T2U3
描述:
IC REG LINEAR 1.8V 200MA HSNT6-B
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
电流 - 输出
200mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.8V
PSRR
60dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.486V @ 200mA