S-1313A26-A4T1U3
零件编号:
S-1313A26-A4T1U3
描述:
IC REG LINEAR 2.6V 200MA HSNT4-A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
200mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.6V
Control Features
Enable
Voltage Dropout (Max)
0.38V @ 100mA