S-1312C34-M5T1U3
零件编号:
S-1312C34-M5T1U3
描述:
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
SC-74A, SOT-753
供应商设备包
SOT-23-5
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Control Features
Enable
电流 - 静态 (Iq)
30 µA
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.4V
Protection Features
Overcurrent, Thermal Shutdown
Voltage Dropout (Max)
0.27V @ 100mA