S-1212B33-U5T1U
零件编号:
S-1212B33-U5T1U
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT89-5
工作温度
-40°C ~ 105°C (TA)
电流 - 输出
250mA
包装/箱
SOT-89-5/6
供应商设备包
SOT-89-5
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
36V
PSRR
45dB (100Hz)
Voltage Dropout (Max)
0.8V @ 250mA (Typ)