S-1212B33-E8T1U
零件编号:
S-1212B33-E8T1U
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8HSOPA
工作温度
-40°C ~ 105°C (TA)
包装/箱
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
电流 - 输出
250mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
36V
供应商设备包
8-HSOPA
PSRR
45dB (100Hz)
Voltage Dropout (Max)
0.8V @ 250mA (Typ)