S-1212B33-E6TIU
零件编号:
S-1212B33-E6TIU
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 6HSOP
工作温度
-40°C ~ 105°C (TA)
电流 - 输出
250mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
36V
电流 - 静态 (Iq)
3.5 µA
PSRR
45dB (100Hz)
Protection Features
Over Current, Thermal Shutdown
包装/箱
6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
供应商设备包
6-HSOP
Voltage Dropout (Max)
0.8V @ 250mA (Typ)