S-1200B45-A6T1U
零件编号:
S-1200B45-A6T1U
描述:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA HSNT-6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
Protection Features
Over Current
电压 - 输入(最大)
10V
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
4.5V
Current - Supply (Max)
40 µA
Voltage Dropout (Max)
0.19V @ 100mA