S-1200B22-A6T1U
零件编号:
S-1200B22-A6T1U
描述:
IC REG LINEAR 2.2V 150MA HSNT-6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
10V
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.2V
Voltage Dropout (Max)
0.31V @ 100mA