S-11L10D21-M5T1U
零件编号:
S-11L10D21-M5T1U
描述:
IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT23-5
封装:
Cut Tape (CT)
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
PSRR
55dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.29V @ 100mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.1V
电压 - 输入(最大)
3.65V