S-11L10D18-I6T2U
零件编号:
S-11L10D18-I6T2U
描述:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SNT6A
封装:
Cut Tape (CT)
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
6-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.8V
PSRR
55dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.29V @ 100mA
供应商设备包
SNT-6A
电压 - 输入(最大)
3.65V