S-11L10B32-I6T2U
零件编号:
S-11L10B32-I6T2U
描述:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SNT6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
6-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
PSRR
55dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.29V @ 100mA
供应商设备包
SNT-6A
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.2V
电压 - 输入(最大)
3.65V