S-1142D86H-E6T2H
零件编号:
S-1142D86H-E6T2H
描述:
IC REG LINEAR 8.6V 200MA 6HSOP
工作温度
-40°C ~ 105°C (TA)
电流 - 输出
200mA
Enable
PSRR
35dB (100Hz)
电流 - 静态 (Iq)
2.5 µA
包装/箱
6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
电压 - 输入(最大)
50V
Voltage Dropout (Max)
0.45V @ 200mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
8.6V