S-1142D37I-E6T1U
零件编号:
S-1142D37I-E6T1U
描述:
IC REG LINEAR 3.7V 200MA 6HSOP
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
200mA
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.7V
包装/箱
6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
Voltage Dropout (Max)
0.62V @ 200mA
电压 - 输入(最大)
50V
PSRR
40dB (100Hz)