S-1135C22-M5T1U
零件编号:
S-1135C22-M5T1U
描述:
IC REG LINEAR 2.2V 300MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.2V