S-1135A11-A6T1U
零件编号:
S-1135A11-A6T1U
描述:
IC REG LINEAR 1.1V 300MA HSNT-6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
Control Features
Enable
Protection Features
Over Current
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Current - Supply (Max)
65 µA
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.1V