S-1133B26-U5T1G
零件编号:
S-1133B26-U5T1G
描述:
IC REG LINEAR 2.6V 300MA SOT89-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
300mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.6V
Control Features
Enable
电压 - 输入(最大)
10V
PSRR
65dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.21V @ 100mA