S-1131B19UA-N4ETFU
零件编号:
S-1131B19UA-N4ETFU
描述:
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-3
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
TO-243AA
电流 - 输出
300mA
供应商设备包
SOT-89-3
电压 - 输入(最大)
6.5V
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.9V
Voltage Dropout (Max)
0.65V @ 100mA