S-1121B38MC-N2XTFG
零件编号:
S-1121B38MC-N2XTFG
描述:
IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.8V
Voltage Dropout (Max)
0.26V @ 100mA