S-1112B51MC-L7KTFU
零件编号:
S-1112B51MC-L7KTFU
描述:
IC REG LINEAR 5.1V 150MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
PSRR
80dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.26V @ 100mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
5.1V