S-1112B32PI-L6RTFU
零件编号:
S-1112B32PI-L6RTFU
描述:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SNT6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
6-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
PSRR
80dB (1kHz)
供应商设备包
SNT-6A
Voltage Dropout (Max)
0.26V @ 100mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.2V