S-1112B31MC-L6QTFU
零件编号:
S-1112B31MC-L6QTFU
描述:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
SC-74A, SOT-753
供应商设备包
SOT-23-5
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.1V
PSRR
80dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.26V @ 100mA