S-1112A33PI-L2STFU
零件编号:
S-1112A33PI-L2STFU
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT6A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
6-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
Protection Features
Over Current
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
Current - Supply (Max)
90 µA
PSRR
80dB (1kHz)
供应商设备包
SNT-6A
Voltage Dropout (Max)
0.26V @ 100mA