S-1111B19MC-NYETFG
零件编号:
S-1111B19MC-NYETFG
描述:
IC REG LINEAR 1.9V 150MA SOT23-5
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
SC-74A, SOT-753
供应商设备包
SOT-23-5
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
6.5V
Protection Features
Over Current
电流 - 静态 (Iq)
1 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.9V
Current - Supply (Max)
65 µA
Voltage Dropout (Max)
1.4V @ 100mA