RT9077-33GJ5
零件编号:
RT9077-33GJ5
描述:
IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT23-5
工作温度
-40°C ~ 125°C
包装/箱
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
供应商设备包
TSOT-23-5
电流 - 输出
200mA
Protection Features
Over Current, Over Temperature
电流 - 静态 (Iq)
100 µA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
14V
Voltage Dropout (Max)
1.5V @ 100mA