NCV8623MN-33R2G
零件编号:
NCV8623MN-33R2G
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6DFN
工作温度
-40°C ~ 125°C
包装/箱
6-VDFN Exposed Pad
电流 - 输出
150mA
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
12V
电流 - 静态 (Iq)
200 µA
Voltage Dropout (Max)
0.26V @ 150mA