NCP1239DD65R2G
零件编号:
NCP1239DD65R2G
产品分类:
AC DC 转换器、离线开关
制造商:
Sanyo Semiconductor/onsemi
描述:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
工作温度
-40°C ~ 125°C (TJ)
频率-切换
65kHz
内部开关
No
输出隔离
Isolated
拓扑结构
Flyback
Fault Protection
Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage
包装/箱
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Voltage - Start Up
12 V
占空比
80%
电压 - 电源 (Vcc/Vdd)
8.8V ~ 35V