MAX16904SATB55/V+T
零件编号:
MAX16904SATB55/V+T
描述:
IC REG BUCK 5.5V 600MA 10TDFN
工作温度
-40°C ~ 125°C (TJ)
电流 - 输出
600mA
频率-切换
2.1MHz
Voltage - Output (Min/Fixed)
5.5V
电压 - 输入(最大)
28V
Voltage - Input (Min)
3.5V