LM536013QDSXTQ1
零件编号:
LM536013QDSXTQ1
描述:
IC REG BUCK 3.3V 1A 10WSON
工作温度
-40°C ~ 150°C (TJ)
电流 - 输出
1A
频率-切换
2.1MHz
Fixed
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
36V
Voltage - Input (Min)
3.8V