IFX54441LDV33XUMA1
零件编号:
IFX54441LDV33XUMA1
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA TSON-10
工作温度
-40°C ~ 125°C
包装/箱
10-TFDFN Exposed Pad
电流 - 输出
300mA
Protection Features
Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电流 - 静态 (Iq)
60 µA
电压 - 输入(最大)
20V
Current - Supply (Max)
12 mA
Voltage Dropout (Max)
0.4V @ 300mA
PSRR
65dB (120Hz)