CY62148GN-45ZSXI
零件编号:
CY62148GN-45ZSXI
描述:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II
封装:
Tray
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电压 - 电源
4.5V ~ 5.5V
内存格式
SRAM
技术
SRAM - Asynchronous
Memory Interface
Parallel
Write Cycle Time - Word, Page
45ns
Access Time
45 ns
内存大小
4Mbit
Memory Organization
512K x 8
包装/箱
32-SOIC (0.400", 10.16mm Width)