CY62148G-45SXIT
零件编号:
CY62148G-45SXIT
描述:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOIC
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电压 - 电源
4.5V ~ 5.5V
包装/箱
32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)