AT25SF161-SHDHR-T
零件编号:
AT25SF161-SHDHR-T
制造商:
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
描述:
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
包装/箱
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
工作温度
-40°C ~ 85°C (TC)
电压 - 电源
2.5V ~ 3.6V
内存格式
FLASH
技术
FLASH - NOR
内存大小
16Mbit
Memory Organization
2M x 8
Memory Interface
SPI - Quad I/O
时钟频率
104 MHz