AL5809-30QP1-7
零件编号:
AL5809-30QP1-7
描述:
IC LED DRVR LIN PWM 30MA PDI123
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电流 - 输出/通道
30mA
电压 - 输出
60V
Voltage - Supply (Min)
2.5V
Voltage - Supply (Max)
60V